Originál Second Hand

Tento druh second handu, je dostupný v našom veľkosklade len na objednávku. Sortiment Originál second hand je vyzbieraný tovar, ktorý nie je triedený ani mixovaný. Jedine Vám vieme zaručiť, že tento tovar bude chemický a bakteriálne ošetrený. U nás vo veľkosklade dbáme prevažné na kvalitu second hand originálu, preto spolupracujeme so spoločnosťami ktoré zbierajú tento druh second handu v ekonomický rozvitých krajinách.

Originál Second Hand Originál Second Hand Originál Second Hand 

 Originál domáceho vyzbieraného second handu najčastejšie sú nové nenosené veci alebo nosené minimálne, pretože dbáme na kvalitu. Väčšia časť originál second handu nenesie na sebe žiadne viditeľné známky nosenia, poprípade minimálne. V origináli nepreplácate spoločnosť ktorá ten tovar triedi ale priamo platíte spoločnosti ktorá to zbiera a vozí je to najlacnejší spôsob kategórie second handu. Ponúkame Vám originál second hand z krajín ako sú Anglicko, Nemecko, Holandsko, samozrejmé medzi najdrahší netriedený originál sa počíta Anglický. Náš veľkosklad Vám ponuka tento druh originálu door-to-door.

Originál second hand, ktorý príde na náš sklad je samozrejme chemický ošetrený, ponúkame ku tomu aj certifikát a je balený v nepriezračných mechoch váhou 80 až 150 kg.